У Росії губернатора області затримали за хабар у 400 тисяч євро

Його взяли на гарячому в ресторані.

У Росії затримали губернатора Кіровської області Микиту Бєлих за підозрою в отриманні хабара в розмірі 400 тисяч євро.

Його взяли на гарячому в одному з ресторанів, повідомляє ТАСС з посиланням на офіційного представника Слідчого комітету РФ Володимира Маркіна.

За версією слідства, Микита Бєлих особисто і через посередника отримав хабарі на загальну суму 400 тис. євро. В обмін на цю суму губернатор області надавав допомогу і заступництво "Нововятському лижного комбінату" і "Лісогосподарській керуючій компанії" на території Кіровської області.

Володимир Маркін заявив, що губернатор уже доставлений в СК для проведення слідчих дій і слідство буде домагатися арешту Бєлих. Також в адміністрації Кіровської області проводяться обшуки.

Нагадаємо, у доповіді МВФ щодо проблем боротьби із корупцією повідомляється, що обсяг хабарів, які щорічно отримують чиновники по всьому світу, становить майже 1,5-2 тлрн доларів або 2% світового ВВП. Однак це не остаточний показник, оскільки прямий підкуп - це лише один з аспектів корупції.

У Фонді зазначають, що є ряд методів, які дозволяють боротися з явищем хабарництва. Серед яких - проведення структурних реформ, зниження регуляторного тиску на бізнес, спрощення бізнес-клімату та запровадження максимальної прозорості проведених державою процедур.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: