Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії матір-одиначку засудили за проукраїнські пости у соцмережах

Суд ухвалив знищити ноутбук російського блогера.

У Росії єкатеринбурзький суд ухвалив вирок обвинуваченій в екстремізмі блогеру Катерині Вологженовій.

Про це повідомляють "Грани".

За даними видання, жінку засудили до 320 годин обов'язкових робіт. До того ж суд постановив знищити ноутбук, вилучений у неї раніше.

Як зазначається, усі пояснення Вологженінової про те, що вона не ставила за мету збурення ненависті і ворожнечі, на думку суду, "спростовуються лінгвістичної експертизою". Водночас в експертному висновку зустрічаються формулювання на кшталт "розпалювання національної ненависті і ворожнечі відносно добровольців із Росії".

Окремо наголошується, що суд визнав достовірним підроблений підпис блогера на оформлених слідчими СКР паперах, хоча він не співпадав із підписом у паспорті та інших матеріалах справи.

Своєю чергою адвокат Вологженової запевнив, що вирок буде оскаржений. Жінка свою провину так і не визнала.

Зауважимо, прокурор просила засудити блогера до виправних робіт, але суддя Олена Іванова винесла більш суворий вирок - обов'язкові роботи.

Нагадаємо, Вологженінова розміщувала на своїй сторінці в соцмережі фото і тексти, пов'язані з подіями в Україні - від Майдану до військової агресії Росії на Донбасі. Співробітники Федеральної служби безпеки РФ вважають їх "екстремістськими".

Прізвище жінки тепер опубліковане в списку "пособників терористів" на сторінці сайту Федеральної служби з фінансового моніторингу РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції