Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії підрахували, що на 40 років відстали від провідних країн Заходу

Спостереженнями поділився керівник рахункової палати РФ.

За продуктивністю праці сучасна Росія перебуває на рівні розвитку країн "Великої сімки" 1980-х років.  Про це заявив керівник рахункової палати РФ Олексій Кудрін.

"Виробництво на одного працюючого у нас приблизно $ 23 на годину. Навіть у Туреччині вже в 1,5 рази більше, у американців приблизно в три рази більше. Ми поки знаходимося десь на рівні 1980-х років країн "Великої сімки", - заявив посадовець.

ВідеоСкільки коштує праця педагога: досвід України й світу

За словами Кудріна, РФ має брати активну участь у процесі глобальних досліджень і формування нових моделей управління, адже зараз частки участі Росії в них складає лише 3%, на відміну від 50% США та 30% Китаю. Також Кудрін наголосив на необхідності комплексних заходів із підвищення продуктивності праці замість тактики адресної підтримки окремих підприємств.

Раніше в лютому той-таки Кудрін визнав, що у російської економіки немає імунітету до санкцій. "Я неодноразово говорив, що Росія все-таки втрачає від санкцій, і вона продовжує втрачати. На жаль, у минулому році санкції на компанії холдингу Дерипаски і Вексельберга істотний вплив зробили не тільки на ринок, але й на настрій, насамперед, інвесторів... Ми не можемо сьогодні говорити, що ми обнулили цей вплив, ні, він не нульовий, він негативний", - заявив він.

ВідеоКолишній міністр фінансів Олексій Кудрін пропонує Росії дострокові вибори Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції