У Росії помер один із засновників “Ласкового мая”

У Росії помер один із засновників “Ласкового мая”

Фото: Facebook

Музичний продюсер і організатор концертів Олексій Мускатін пішов із життя у віці 59 років.

Внаслідок хвороби у Росії помер один із перших в СРСР продюсерів та організаторів концертів, один із засновників популярної колись групи “Ласковий май” Олексій Мускатін.

Про це в суботу, 24 липня, повідомив в своєму Instagram-акаунті продюсер групи Андрій Разін.

За його словами, усі знайомі артисти намагалися допомогти Мускатіну, проте “хвороба виявилася сильнішою”. Причину смерті продюсера Разін не уточнив.

“Ми будемо завжди його пам'ятати, адже завдяки йому, була створена група "Ласковий май". Завдяки йому, Юра Шатунов та всі артисти, які приїжджали в Москву, знаходили тепло і затишок”, - написав продюсер “Ласкового мая”, зазначивши, що вважає померлого одним з кращих серед своїх колег.

Окрім згаданої групи, Олексій Мускатін був засновником “Кар-Мен”, “Руки Вверх”, “Револьверс”, “Діамант”, а також директором таких артистів, як Сергій Чумаков, Сергій Челобанов, Ірина Салтикова.

За час своєї роботи Олексій Мускатін організував понад 10 тисяч концертних виступів. З ним працювали Володимир Висоцький, групи “Аракс”, “Воскресение”, “Акваріум” та інші музиканти.

Нагадаємо, у четвер, 15 липня, у "коронавірусній" лікарні під Москвою помер відомий російський музикант та актор Петро Мамонов. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація