У Росії пропонують ввести православний аналог кошерної їжі

У Росії пропонують ввести православний аналог кошерної їжі

РПЦ запропонували ввести "Православний стандарт" / Фото: Тибидох-дизайн

Товари запропонували сертифікувати за "Православним стандартом".

У Росії голова Комісії Громадської палати з соціальної політики, трудових відносин та якості життя громадян Володимир Слєпак запропонував сертифікувати товари за "Православним стандартом".

Лист із відповідною пропозицією Слєпак надіслав патріарху РПЦ Кирилу, повідомляє прес-служба ГП.

Слєпак пропонує проводити експертизу виробленої у Росії продукції "з урахуванням православного підходу до основних принципів організації виробництва, виявлення її найбільш якісних і екологічно безпечних аналогів ".

Чиновник провів аналогію зі схожими системами сертифікування, які є у мусульман ("халяльний продукт") та іудеїв ("кошерний продукт").

"Такий підхід дозволить ефективно реалізувати один з важливих принципів - підтвердити не тільки високу якість і безпеку продукції, але й оцінити її позитивний вплив на духовне і фізичне здоров'я людей",- переконує у своєму листі Слєпак.

За задумом чиновника, товари, які відповідають "Православному стандарту", можуть просуватися на виставках – альтернативах існуючим ярмаркам, які, найчастіше, не мають жодного стосунку до православ'я.

Окрім товарів, сертифікуванню за законами православ'я мають підлягати й послуги турагентств, які займаються організацією паломницьких турів.

Слєпак переконаний, що їхня діяльність має перевірятися, аби вона відповідала православному підходу до організації та проведення подорожей паломників.

Нагадаємо, що раніше у Росії запропонували створити трибунал через бомбардування Хіросіми і Нагасакі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація