Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії судитимуть учителя за складні для вивчення школярів вірші

Справу проти педагога відкрили на основі анонімного листа невдоволених батьків учнів

У російському місті Златоуст Челябинської області відкрили кримінальне провадження проти учителя іноземних мов елітної у місті школи №10 Тетяни Порсеви, пише "Znak".

Зазначається, що міське управління МВС відкрило проти педагога справу за ч.1 ст. 156 КК РФ (неналежне виконання обов'язків щодо виховання неповнолітнього педагогічним працівником освітньої організації, якщо це діяння поєднане з жорстоким поводженням з ними).

Причиною порушення справи став анонімний лист від батьків першокласників школи, які скаржились на те, що педагог змушує дітей вчити "занадто важкі вірші", відмічає виконання домашніх завдань, а також продовжує уроки за рахунок перерв та залишає учнів після уроків для вивчення її предмета.

Сама ж Порсева, яка має низку відзнак та є учителем вищої категорії, зазначає, що лист їй не показують, а сама вона продовжує працювати у школі.

"Це був анонімний лист. Мене не знайомлять ні з ним, ні із справою. Я ходжу на роботу, я люблю свою роботу, я дітей люблю", - сказала вона.

При цьому, у Міністерстві освіти та науки Челябинської області ініціювали власну перевірку педагога. За словами начальника управління загальної освіти регіонального Міністерства Олени Тюріної, відомству теж не надали жодних офіційних документів.

"Сьогодні говорити про якісь явні порушення і дії у зв'язку з цим неможливо. Ні у засновника — управління у справах Златоустовського міського округу, ні у Міносвіти Челябінської області ніякої офіційної інформації немає. Прокуратурою ж було проговорено, що розпорядження буде внесено у другій половині дня 12 травня. Тоді вже ми надамо офіційну інформацію", - сказала Тюріна.

Нагадаємо, російським учителькам порадили шукати багатих чоловіків, а не вимагати підвищення зарплати. Це запропонував свердловський партієць. Через таку цінну пораду в Росії спалахнув скандал. Співзасновник про-путінського громадського руху "Народний фронт" Микола Косарьов на зустрічі з педагогами, замість обговорювати зниження зарплатні, вчив жіночок орієнтуватись "більше на особисті справи і знайти чоловіка з достатком"

Залиште свій коментар

Вибір редакції