У Росії введуть продуктові картки - Рейтер

Малозабезпечені росіяни почнуть отримувати картки у 2017 році.

У Росії люди з малозабезпечених верств населення будуть отримувати електронні картки для купівлі їжі в магазинах.

Відповідну схему адресної продовольчої допомоги підготувало російське Міністерство промисловості і торгівлі, передає Рейтер.

У відомстві пропонують два напрямки допомоги: субсидувати державні електронні карти, за допомогою яких люди зможуть купувати продукти в магазинах, і організовувати пільгове або безкоштовне громадське харчування.

"У разі підтвердження заявки (з боку претендента на адресну допомогу), у відділенні банку-учасника програми громадянину видається електронна платіжна карта для нарахування коштів (електронний продовольчий сертифікат)", - сказав заступник міністра промисловості Віктор Євтухов у відповідь на письмовий запит Рейтер.

План, розроблений Мінпромторгом, було направлено до уряду 1 лютого, а стартувати програма адресної допомоги має у 2017 році, повідомляють Ведомости.

Попередньо, у 2017 році на програму передбачається виділити близько 140 мільярдів рублів, а в 2018 році - 214 мільярдів рублів.

Нагадаємо, в Росії погіршується економічна ситуація. Напередодні стало відомо про те, що китайські інвестори почали активно виводити свій капітал з РФ. Внаслідок цього акції Московської біржі знецінилися відразу на 7,2%.

У п'ятницю Центробанк РФ в черговий раз був змушений понизити курс рубля щодо іноземних валют. Долар тепер в Росії вартує 77,34 рублів, а євро - 86,57 рублів.

Експерти ж відзначають, що дешева нафта завдає Росії набагато більший потужний удар, ніж санкції ЄС і США. Вони підрахували, що економіка РФ протягом чотирьох років, з 2014-го до 2017-го, втратить 8,4% зростання ВВП або ж майже 600 млрд доларів США.

Відео570 мільярдів доларів втратила Росія від падіння ціни на нафту та європейських санкцій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: