У Росії заблокували сайти, які пропонували відпочинок у Туреччині

Заблокувати сайти запропонував Останкінський суд Москви

У Російській Федерації заблокували сайти, які пропонували відпочинок у Туреччині, передає ВВС.

Загалом у Росії було заблоковано близько 20 таких сайтів. Видання зазначає, що ресурси заблокували відповідно до указу щодо економічних та візових санкцій проти Туреччини, який підписав президент РФ Володимир Путін.

При цьому у самому указі йдеться, що "туроператорам і турагентам слід утримуватися від реалізації туристичного продукту, що передбачає відвідування території Турецької Республіки".

Поміж тим, включити такі ресурси до реєстру для подальшого блокування запропонував Останкінський суд Москви під час розгляду позову Росспоживнагляду.

Видання наголошує, що наразі у пошуковій системі "Яндекс" за запитом "Тури в Туреччину 2016" надається більше 40 млн сторінок.

Нагадаємо, Россільгоспнагляд з 17 березня 2016 року обмежив ввезення на територію РФ рослинної продукції турецького походження - перцю та граната. Партії продукції, які відвантажили до 17 березня 2016 року, допустили до ввезення за результатами контрольно-наглядових заходів і лабораторних досліджень продукції.

При цьому, Росія послабила режим продовольчого ембарго і дозволив ввезення в країну яловичини, м'яса птиці і овочів. Всі ці продукти використовуються при виробництві дитячого харчування. Продукти можна буде ввозити в Росію тільки в разі підтвердження їх цільового призначення. Російський Мінсільгосп буде визначати дозволений обсяг ввезення сировини на основі аналізу потреб виробників дитячого харчування. Крім того, буде враховуватися виробництво необхідної сировини в Росії і на території країн, що не потрапили під ембарго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: