Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці вилучили наркотик і затримали двох підозрюваних.

Румунські правоохоронці виявили більше тонни високоякісного кокаїну на човні, що затонув в дельті Дунаю, загальною вартістю біля 300 млн євро.

Про це у вівторок, 26 березня, пише Associated Press.

Головний прокурор Дирекції з розслідування організованої злочинності і тероризму Фелікс Баніла повідомив, що офіцери виявили кокаїн 22 березня, загорнутий у мішку поруч із перекинутим судном у східному місті Сфанту Георге. 

Слідчі спочатку 20 березня знайшли пакет з 1 кг кокаїну в районі міста Тулча. Злочинці втратили пакет під час завантаження його до мікроавтобуса. Пізніше, 22 березня, на березі Чорного моря був знайдений перекинутий човен. Кілька упаковок, загорнутих у гумові балони, були знайдені на березі і всередині човна. Упаковка була схожа на таку, що знайшли двома днями раніше.

Баніла заявив, що наркотики прибули морем з Південної Америки. Румунія повинна була бути транзитною країною, і наркотики планували далі вивозити з країни автомобілем.

Тепер прокурори розслідують справу і співпрацюють з владою Сербії, щоб визначити відповідальних осіб. Двох громадян Сербії вже було затримано у цій справі.

Нагадаємо, нещодавно рекордна партія кокаїну була перехоплена в морському порту Одеси. На борту корабля в контейнері з еквадорськими бананами виявили 257 кілограмів наркотику.

ВідеоРекордних 257 кілограмів кокаїну знайшли в порту Одещини

257 кілограмів наркотику транспортували у контейнері з бананами. Вартість вантажу на чорному ринку - 51 мільйон доларів. Корабель з кокаїном - з Еквадору, після Одеси мав прямувати до Європи. Операцію проводили спільно прикордонники, СБУ, Нацполіція та митники. Майже весь конфіскований вантаж обіцяють знищити.  

Рекордних 257 кілограмів кокаїну знайшли в порту Одещини

Залиште свій коментар

Вибір редакції