У Середземному морі знайшли найстарше судно на Землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учені вважають, що уламкам більше 3500 років.

У берегів провінції Анталія (Туреччина) на глибині 50 метрів у Середземному морі знайшли уламки корабля, якому більше 3500 років. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

На думку вчених, 14-метрове судно може бути найстаршим на Землі.

"Усередині дослідники знайшли мідні злитки, й саме за ними вони і визначили вік корабля. Це було торговельне судно, яке ще у 16-му столітті до нашої ери перевозило метал з Кіпру до Егейського узбережжя або Криту. До цього часу найстаршими вважали корабельні уламки знайдені торік біля берегів Болгарії. Але вони на 1200 років молодші за нинішню знахідку", - розповіли в ефірі.

Нагадаємо, 2018 року у Чорному морі, на відстані близько 50 км від узбережжя Болгарії знайшли найстаріший у світі цілий, майже неушкоджений затонулий корабель. Вчені вважають, що 23-метрове судно пролежало на дні моря понад 2400 років.

ВідеоУ Туреччині знайшли уламки корабля, якому більше 3,5 тисяч років

14-метрове судно, вважають вчені, може бути найстаршим на Землі. Його рештки виявили біля берегів улюбленої серед туристів провінції Анталія – на глибині 50 метрів. Усередині дослідники знайшли мідні злитки, і саме за ними вони і визначили вік корабля. Це було торгівельне судно, яке ще у 16 столітті до нашої ери перевозило метал з Кіпру до Егейського узбережжя або Криту.

У Туреччині знайшли уламки корабля, якому більше 3,5 тисяч років

Залиште свій коментар

Вибір редакції