Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сирії вбили найманця "ПВК Вагнера", який воював в Україні

Ліквідований бойовик ймовірно проходив військову службу у спецназі ГРУ.

У Сирії загинув найманець "ПВК Вагнера", уродженець села Оброчне Ічалківського району республіки Мордовія Юрій Ебель.

Про це повідомило російське видання "Столица С".

За даними ЗМІ, Ебель служив в "ПВК Вагнера", а 2014 року брав участь у "миротворчій діяльності в Криму і на Донбасі".

"Родичі загиблого повідомили, що він загинув 20 жовтня під обстрілом, жертвами якого стали 18 осіб", - уточнює видання.

Своєю чергою, міжнародна дослідницька група Conflict Intelligence Team, аналізуючи акаунт мордвина у соцмережі, висунула припущення, що строкову службу він пройшов 2012-го року.

"Один із близьких Юрія опублікував його фотографію у військовій формі. На ній ми бачимо нашивку військової розвідки, а також низку медалей і відзнак: нагрудний знак фахівця 2 класу; відзнаку "Парашутист-відмінник"; кваліфікаційний знак за закінчення військового навчального закладу; нагрудний знак "Гвардія", який вказує, що військова частина, в якій проходив службу Юрій, носила звання "гвардійська", - зазначили дослідники.

Вони також додали, що у російських збройних силах гвардійськими є лише 3-тя і 22-га бригади спецназу ГРУ, які розташовані в Тольятті і в Ростовській області відповідно.

"Незважаючи на закінчення з відзнакою військового навчального закладу, а також отримання низки кваліфікаційних знаків і службу в елітному підрозділі, на фотографії Юрій Ебель зображений в погонах, відповідних званню рядового", - наголосили у Conflict Intelligence Team.

В Сирии погиб уроженец села Оброчное Ичалковского района республики Мордовия Юрий Эбель. Об этом сообщило местное СМИ «С...

Опубликовано Conflict Intelligence Team 15 ноября 2017 г.

Нагадаємо, раніше Грицак запевнив, що ПВК "Вагнер" воюють на Донбасі ще від 2014 року, а також вони причетні до трагедії ІЛ-76. Загалом, за даними СБУ, нині встановлено особи 1587 членів угруповання.

Також силовики з’ясували, що до складу російських найманців із групи "Вагнера" входять декілька десятків українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції