Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сирії вперше прокоментували намір Росії створити постійну військово-морську базу

У Сирії впевнені, що російські бази допоможуть швидше покласти край тероризму.

Створення російської військово-морської бази у сирійському Тартусі на постійній основі, на думку сирійської сторони, посилить боєздатність армії і прискорить перемогу над терористами.

Про це "РИА Новости" заявив керівник відділу інформації політуправління армії Сирії бригадний генерал Самір Сулейман.

"Це додасть Росії і Сирії, а також її союзникам, які б'ються з терористами, ще більшу військову міць для того, щоб швидше покласти край тероризму", - сказав військовий.

За словами Сулеймана, терористи "отримують від регіональних держав і держав, які перебувають за межами регіону, підтримку, яка дозволяє їм продовжувати війну".

"Тому для протидії їм вкрай необхідний такий рівень співпраці, в тому числі і створення російських військових баз в Сирії", - додав генерал.

Фотогалерея У Сирії спостерігається найбільше розгортання військ РФ з часів березневого указу Путіна - Reuters (11 фото)

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, стало відомо, що Росія хоче розмістити в сирійському місті Тартус свою військово-морську базу на постійній основі. Окрім цього, Росія почала перемовини з Єгиптом щодо оренди його військових об'єктів, у тому числі — радянської військово-повітряної бази на північному заході країни —  в місті Сіді-Баррані. За повідомленням анонімного джерела, Росія хоче заволодіти військовою базою в північноафриканському регіоні "задля розв'язання геополітичних завдань в умовах серйозної нестабільності регіону".

Раніше Сирія звинуватила США у свідомій підтримці терористів ІД через обстріли урядових сил. Сирія заявила, що рішуче засуджує авіаудар літаків США по позиціях сирійської армії поблизу аеропорту Дайр-аз-Зауру 17 вересня, який дозволив ІДІЛ отримати контроль над територією. "Уряд Сирії сповна покладає відповідальність за цю агресію на США, оскільки факти свідчать, що це був свідомий напад, а не помилка, навіть якщо Вашингтон стверджує протилежне", - наголошують у Сирії. 

Своєю чергою офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила: "Тепер, після сьогоднішніх ударів по сирійській армії, ми приходимо до дійсно страшного для всього світу висновку: Білий дім захищає ІД". Постійний представник США при ООН Саманта Пауер наголосила, що представниці російського МЗС Марії Захаровій "має бути соромно" за заяву про те, що США захищають бойовиків "Ісламської держави".

Залиште свій коментар

Вибір редакції