У Словенії відкрили бронзову скульптуру Меланії Трамп

У Словенії відкрили бронзову скульптуру Меланії Трамп

Її встановили на місці дерев'яної, яку спалили невідомі.

У Словенії відкрили нову скульптуру Меланії Трамп.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Встановили скульптуру неподалік рідного міста першої леді США у центрі країни. Скульптура з бронзи є копією дерев'яної, яку невідомі спалили 4-го липня, на день Незалежності Америки.

На меморіальній табличці художники зазначили, що встановили бронзову статую як пам'ять про оригінальну скульптуру. Цікаво, що ані перша, ні друга скульптури не мають очевидної схожості з Меланією Трамп. 

Відео У Словенії відкрили нову бронзову скульптуру Меланії Трамп

Перша леді, не схожа на себе. У Словенії відкрили нову скульптуру Меланії Трамп. Встановили її неподалік рідного міста першої леді США у центрі країни. Скульптура з бронзи є копією дерев'яної, яку невідомі спалили 4-го липня, на День Незалежності Америки. На меморіальній табличці художники зазначили, встановили бронзову статую як пам'ять про оригінальну скульптуру. Цікаво, що ані перша, ні друга скульптури не мають очевидної схожості з Меланією Трамп. Перша леді США – колишня модель родом зі Словенії. До Америки вона переїхала в 90-х. 

У Словенії відкрили нову бронзову скульптуру Меланії Трамп

Як повідомлялося, у День Незалежності США, 4 липня, невідомі підпалили дерев'яну зростову статую першої леді Штатів Меланії Трамп, яку звели недалеко від її радного міста в Словенії. За словами замовника роботи, витвір мистецтва мав стати частиною дискусії про політику в США, особливо про антиімміграційні настрої Дональда Трампа і статус його дружини як іммігрантки.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів