У США Держдеп оприлюднив 1280 сторінок листування Клінтон

Ці листи є частиною ланцюжків електронного листування держсекретаря з помічниками.

Державний департамент США оприлюднив у відкритому доступі 357 електронних листів Гілларі Клінтон з 15 тис. документів, викритих ФБР у рамках розслідування по справі використання нею приватного серверу під час перебування на посту держсекретаря США.

Про це пише Укрінформ.

"Державний департамент оприлюднив сьогодні 357 документів на 1280 сторінках з листування Гілларі Клінтон", - зауважив представник зовнішньополітичного відомства США Марк Тонер. Він уточнив, що 1250 сторінок є "майже точними дублікатами" документів Клінтон, які відомство вже публікувало в 2014 році.

Ці листи є частиною ланцюжків електронного листування держсекретаря з помічниками, в основному службового характеру з помітками, наприклад, "будь-ласка, роздрукуйте". У опублікованих на 30 сторінках нових документах міститься інформація офіційного характеру.

Раніше телеканал ABC і газетою The Washington Post оприлюднили результати опитування, згідно з яким, Трамп випереджав Клінтон на один процентний пункт. За нього були готові віддати голоси 46% респондентів, а за Клінтон - 45%.

Раніше Держдепартамент США відновив розгляд справи з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше запевняла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Кандидат у президенти заявила про впевненість, що розслідування з приводу нових електронних листів, які ФБР виявило, не призведе до порушення проти неї кримінальної справи.

ВідеоФБР отримало доступ до нових електронних листів у справі Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: