У США потужні торнадо перекидали машини з людьми та нищили будинки

Негода не збирається відступати від країни.

Америка потерпає від удару стихії, там одразу кількома штатами промчали потужні торнадо. Поранені понад три десятки людей, зруйновані дві сотні будинків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Негода гралася автомобілями, наче іграшками. Як усе відбувалося – зафіксували камери спостереження. На відео видно, що сильний вітер легко перекидає машини, деякі з яких навіть із пасажирами. Жителі штату Меріленд із торнадо зустрічаються нечасто, тож стихія добряче налякала людей. "Друг подзвонив мені і сказав: машина щойно перекинулась, але зі мною все добре. Я порізав ногу та вибрався з машини вчасно", - розповіла одна з американок. "Люди бігали надворі, мій колега почав кричати, щоби вони заходили всередину. Це був торнадо. А потім той хлопець, якого поранило, зайшов до нас. Він стікав кров'ю, ми побачили це, щойно він став на килим", - розповів робітник, якого негода заскочила на роботі.

ВідеоОдразу кількома штатами Америки промчали потужні торнадо

Одразу три торнадо промчали штатом Оклахома. Наслідки стихії жахливі: зірвані дахи будівель, поламані дерева та засипані уламками дороги. Та найгірше – травм зазнали щонайменше три десятки людей. Свідки кажуть, що стихія була такої сили, що здригалися будинки. "Я спитав дружину: чуєш? А вона каже: це, мабуть, землетрус. Увесь будинок грюкав і трусився, наче поряд проїжджав вантажний поїзд", - розповів очевидець. Рятувальники кажуть, що наслідки стихії ліквідуватимуть кілька днів.

У мережу також потрапили вражаючі кадри рятувальної операції в сусідньому Техасі. Там автомобіліст проти власної волі опинився в епіцентрі стихії – повінь швидко залила трасу, і сам він вибратися не зміг. На допомогу чоловіку поквапилися рятувальники, які витягли його за допомогою драбини. Синоптики, тим часом, застерігають – Техас та південне узбережжя Сполучених Штатів знову можуть постраждати від негоди. Цього разу затопити американські землі може через шторм "Франклін",- який уже приніс сильні зливи до сусідньої Мексики.

Фотогалерея У Техасі торнадо показав, як моментально вміє знищувати великі будівлі (9 фото)

У червні під час торнадо в Сполучених Штатах були пошкоджені десять літаків ВПС країни. Зокрема, серед них так звані два "літаки кінця світу".

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар