Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США пояснили, навіщо ввели нові санкції проти РФ

Ми постійно працюємо над тим, щоб закрити "лазівки", - Держдеп.

У США не вважють введення останньої хвилі санкцій проти Росії ескалацією економічного тиску на Москву.

Про це заявив заступник офіційного представника Держдепартаменту Сполучених Штатів Марк Тонер, - пише "Укрінформ".

Нові санкції пов'язані зі збереженням сили вже існуючих антиросійських санкцій США. "Ми постійно працюємо над тим, щоб закрити "лазівки" і переконатися, що поточні санкції все ще знаходяться на існуючому рівні", - зауважив Тонер.

Разом з тим, представник Держдепартаменту США підкреслив, що немає ніякого зв'язку між введенням останнього пакета економічних обмежень проти РФ і результатами зустрічі між президентом США Бараком Обамою і російським лідером Володимиром Путіним на саміті G20 в Пекіні.

Нагадаємо, Сполучені Штати розширять санкції проти Росії через агресію в Україні. У документі Міністерства торгівлі, який мають надрукувати сьогодні, понад вісім десятків компаній із Росії, Індії, Гонконгу та Криму. Зокрема, у списку - більше півсотні фірм, підконтрольних Газпрому, та 11 виробників електроніки, яку можуть використовувати військові.

Окрім цього, ЄС подовжить санкції проти Росії через війну на Донбасі. Європейський Союз ухвалив рішення подовжити ще на півроку санкції, застосовані до 146 громадян та 37 компаній через порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Відео Сполучені Штати розширять санкції проти Росії через агресію в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції