Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США вперше успішно випробували прототип гіперзвукової ракети

Система призначена для забезпечення регулярних і не дорогих пусків ракет.

Компанія Generation Orbit Launch Services, Inc. продемонструвала перше випробування функціонального прототипу гіперзвукової ракети GOLauncher1 (GO1).

Про це інформує Defence Blog.

Випробування проводидлися в Cecil Spaceport в Джексонвіллі, штат Флорида.

Ракета GOLauncher 1 завдяки недорогому одноступеневому прискорювачу для пусків у повітрі може бути використана при гіперзвукових льотних випробуваннях і суборбітальних дослідженнях. Рідинний двигун GOLauncher 1 максимізує продуктивність і гнучкість польоту в порівнянні з традиційними твердопаливними установками.

Система призначена для забезпечення регулярних і не дорогих пусків ракет зі швидкістю з різного роду корисними навантаженнями.

Запускати ракету-носій планують з борту літака Gulfstream III.

Перший політ GO1 запланований на кінець 2019 року. 

Нагадаємо, що у Північній Кореї активізували виробництво ракетного палива на декількох секретних об'єктах, що може свідчити про підготовку спроби ввести в оману США на подальших переговорах з денуклеаризації, повідомив телеканал NBC з посиланням на співробітників американської розвідки. 

ВідеоНа острові Хоккайдо сталася чергова аварія приватної японської ракети

Японцям не щастить в ракетобудуванні. Вони вперто розробляють ракету МОМО. А вона ніяк не летить. Днями ракета МОМО-2 піднялася на кілька метрів, проте потім почала падати і вибухнула. Шматки розкидало по стартовому майданчику. На щастя, персонал космодрому вчасно евакуювали і всі лишились цілі. 

На острові Хоккайдо сталася чергова аварія приватної японської ракети

Залиште свій коментар

Вибір редакції