У Трампа визначилися із датою торговельної війни з Китаєм

Дата публікації
Перегляди
1259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Трампа визначилися із датою торговельної війни з Китаєм

Фото: Getty Images

​​​​​​​Дві найбільші економіки світу зіткнуться у боротьбі.

Уряд американського президента Дональда Трампа оголосив, що США продовжать 25 % мито на китайський імпорт вартістю 16 мільярдів доларів.

Про це повідомляє AP.

23 серпня начальники митниці розпочнуть збір прикордонного податку, - повідомило представництво Торговельного представника США. У списку опинилися промислові товари, приміром, парові турбіні.

Зауважимо, що нові економічні вимоги США не стали несподіванкою, адже раніше йшлося про мита на китайські товари.

Конфлікт поміж Китаєм та США загострюватиметься, адже адміністрація Трампа хоче отримати мито на китайські товари вартістю 200 млрд доларів. Раніше президент Трамп погрожував застосувати мито практично до всього, що Китай продає Сполученим Штатам. Китайський імпорт товарів та послуг у Сполучені Штати минулого року склав майже 524 мільярди доларів.

Дві найбільші економіки світу замикаються у торговельному суперечці через звинувачення Вашингтона в тому, що Китай використовує спекулятивну тактику, спрямовану на витіснення технологічного панування Сполучених Штатів. Також йдеться і про кіберкрадіжки і вимоги, щоб американські компанії передавали комерційні секрети в обмін на доступ на китайський ринок.

Інвестори також висловили обурення агресивними тарифними діями Трампа і переймаються негативним впливом торговельних чвар між Пекіном та Вашингтоном на глобальне зростання.

Прес-служба Торгового представництва США відмовилася коментувати ймовірне збільшення мита до 25%.

11 липня у США оприлюднили новий список товарів китайського експорту загальною вартістю $ 200 млрд, які будуть обкладені додатковим митом у 10%.

Нагадаємо, раніше США та ЄС домовились не вводити жодних нових мит на імпорт продукції обох сторін на час переговорів щодо торгівлі. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація