Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вашингтонському забігу на підборах взяла участь 69-річна "діва" з синьою бородою

Традиційне змагання для чоловіків відбувається напередодні Геловіну.

Перегони на височенних підборах у переддень Геловіну традиційно відбулись у американській столиці. І бігли третину кілометра самі чоловіки, йдеться у ТСН.16:45.

Більше 30 років у Вашингтоні проходять перегони на високих підборах. Розмір тут має значення. На підборах нижче 5 сантиметрів на перегони не пускають.

"Я драг-квін, виступаю тут у Вашингтоні на сцені кожні вихідні. Тому мені неважко", - розповідає рецепт успіху учасник забігу.

Бігти учасникам - 317 метрів. Перший номер зізнається ТСН: прийти до фінішу першим не намагатиметься.

"Мені 69 років, якщо я побіжу - в мене мабуть інфаркт буде!" – побоюється "спортсмен".

ВідеоУ переддень Геловіну американці на підборах влаштували змагання

У переддень Геловіну в американській столиці відбулося традиційне карколомне змагання. Бігли саме чоловіки. Як твердо їм вдається триматися на ногах, пробігши третину кілометра - бачила на власні очі знімальна група ТСН.

У переддень Геловіну американці на підборах влаштували змагання

Тисячі глядачів у захваті. Обіймається і фотографується з учасниками забігу та глядачами Мюріел Баузер - мер Вашингтона, вона вже вдруге відкриває ці перегони.

Самі перегони тривають всього кілька хвилин, тому перед ними відбувається парад, на якому учасники демонструють свої розкішні костюми.

317 метрів - це набагато більше, ніж дистанція, з якої 32 роки тому все розпочалося: компанія перевдягнених друзів пробігла півтора квартала до бару, де переможцю вручили шампанське. Рекордний час, за який долали таку відстань на високих підборах - 43 секунди.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції