У Японії змінили уряд

Головою Міноборони вдруге в історії країни стала жінка.

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе затвердив новий склад уряду.

Уранці в середу, 3 серпня, попередній уряд пішов у відставку.

Так, змінилися міністри економіки, оборони, юстиції, реконструкції, охорони довкілля, держміністр у справах Окінави та "північних територій" (Південні Курили) і міністр, відповідальний за проведення Олімпіади 2020, повідомляє інформагентство ТАСС.

Цікаво, що міністром оборони відтепер буде Томомі Інада. Вона стала другою в історії Японії жінкою, яка очолила Міноборони після Юріко Коїке. До Інади на цю посаду обіймав Ген Натакані. Нова міністр оборони представляє Ліберально-демократичну партію, найбільшу партію Японії з часів Другої світової.

Важливо відзначити, що зміни в уряді не торкнулися очільника фінансового відомства Таро Асо і міністра закордонних справ Фуміо Кісіди. Генсекретар кабміну Японії Йосіхіде Суга також залишається на своїй посаді.

Зміна портфелів показує, що японські ліберал-демократи посилюють свої позиції в уряді. На минулих виборах у липні ЛДП перемогла на виборах у верхню палату японського парламенту.

За рахунок перестановок в уряді ліберал-демократ Сіндзо Абе розраховує отримати значну кількість прихильників ідеї внесення поправок до конституції, а також прискорити реалізацію курсу "абекономіки".

Нагадаємо, в квітні нинішнього року президент Петро Порошенко здійснив візит до Японії на запрошення прем'єра Абе. Під час зустрічей обговорювали двостороннє співробітництво в контексті головування Японії у Великій сімці. До слова, 2017 рік в Україні президент Порошенко оголосить роком Японії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: