Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко оголосить 2017-й роком Японії в Україні

Про це президент України заявив у Японії.

Сьогодні, 5 березня, президент України Петро Порошенко повідомив, що 2017 рік буде оголошено роком Японії в Україні.

"Я з радістю хочу повідомити вам, що ми плануємо 2017 рік оголосити роком Японії в Україні", - заявив Порошенко під час зустрічі з губернатором префектури Кіото Кеїдзі Ямадою.

Президент зазначив, що його візит до Японії відбувається напередодні 25-річчя встановлення дипвідносин між країнами та 45-річчя встановлення відносин між Києвом і Кіото.

У свою чергу Ямада висловився за розвиток тісних зв'язків між Україною та Японією, а також побажав успіхів українській державі на шляху розвитку.

Президент України також запевнив, що він особисто продовжить приділяти серйозну увагу поглибленню взаємодії між різними регіонами України та Японії та запросив присутніх відвідати Україну у зручний для них час.

"Така співпраця відповідає інтересам наших народів та слугує надійним фундаментом для подальшого розширення усього спектру співробітництва між нашими державами", - наголосив президент України.

 

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко розпочав офіційний візит до Японії, який триватиме до 7 квітня. Глава української держави зустрінеться не тільки з головою уряду Сіндзо Абе, але і з керівниками обох палат парламенту Японії, іншими високопоставленими чиновниками, а також представниками японського бізнесу

Залиште свій коментар

Вибір редакції