Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європарламенті не спостерігатимуть за президентськими виборами в Росії

Так само не буде спостерігачів від Європарламенту на президентських виборах в Азербайджані.

Європарламент не направлятиме спостерігачів на президентські вибори в Росії 18 березня, а також в Азербайджані 11 квітня.Заплановані на 18 березня президентські вибори в Російській Федерації відбудуться без участі спостерігачів від Європейського парламенту.

Про це у середу, 7 березня, заявили співголови групи Європарламенту з підтримки демократії Девід Макаллістер  та Лінда Макаван, повідомляється на сайті Європарламенту.

Так само не буде спостерігачів від Європарламенту на президентських виборах в Азербайджані, йдеться у повідомленні. "Європарламент не спостерігатиме за цим електоральним процесом і як наслідок не коментуватиме ні цей процес, ані результати, які будуть оголошені після того", - зазначається на сайті Європарламенту. Жоден окремий євродепутат не отримав мандата спостерігати чи коментувати електоральні процеси від імені Європарламенту. Водночас, якщо окремі євродепутати таки вирішать спостерігати за виборами, то вони робитимуть це за власною ініціативою, і жодні їхні заяви або дії не будуть пов'язані з Європарламентом.

ВідеоУ Росії тисячі людей вийшли на демонстрації через президентські вибори

Тисячі людей вийшли на вулиці 118 міст країни, і ще кілька сотень влаштували демонстрації за кордоном. Все - через президентські вибори, які відбудуться у березні.

У Росії тисячі людей вийшли на демонстрації через президентські вибори


Пропозиції офіційних російських організацій деяким міжнародним спостерігачам покрити витрати на подорож та проживання суперечать етичним принципам спостереження за виборами, - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Європейський суд з прав людини постановив, що російський опозиціонер Олексій Навальний, якому винесено вирок за звинуваченням у розкраданні коштів, був позбавлений права на справедливий судовий розгляд, коли його судили за цим звинуваченням 2013 року. Однак Центрвиборчком РФ відмовився реєструвати кандидатуру опозиціонера Олексія Навального на вибори президента Росії через наявність судимості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції