Усміхнений прем'єр Британії випив у пабі пива за послаблення локдауну

Дата публікації
Перегляди
762
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Усміхнений прем'єр Британії випив у пабі пива за послаблення локдауну

Фото: Twitter/Борис Джонсон

На світлині Джонсон у діловому костюмі разом з британцями радіє послабленню обмежень і змозі повернутися у паби.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон завітав до місцевого пабу випити келиха пива та поспілкуватися з відвідувачами під час того, як в країні продовжують поступово скасовувати локдаун. Відкриття пабів та ресторанів стало неабияким полегшенням для британців, які втомилися від постійних обмежень.

Британський прем'єр сфотографувався з келихом пива за розмовою з відвідувачами пабу. На світлині він у діловому костюмі та має усміхнений вигляд.

"Радий повернутися в паб знову і побачити, як багато людей возз’єдналися з друзями та родиною. Ми так багато працювали, щоб дійти до цього моменту. Давайте продовжувати. Пам’ятайте про руки, обличчя, простір та свіже повітря", - написав Джонсон у Twitter. 

Мешканці Великої Британії вже насолоджуються полегшенням карантинних обмежень. Нещодавно там відкрилися непродовольчі магазини, спортклуби, зоопарки, перукарні, тераси барів та ресторанів. Життя потроху повертається до нормального русла після зменшення захворюваності на COVID-19.

Полегшити карантин у Сполученому Королівстві вдалося, зокрема, завдяки високим темпам вакцинції: принаймні одну дозу там вже отримала половина населення - це понад 30 млн людей. Черга уже навіть дійшла до осіб від 50 років. 

Нагадаємо, передбачається, що всі законодавчі обмеження щодо соціальних контактів будуть зняті не раніше від 21 червня 2021 року. 

Новини світу: у Великій Британії значно послабили карантин

Новини світу: у Великій Британії значно послабили карантин

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
762
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація