В Афганістані з полону талібів звільнили понад 60 заручників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це була одна з небагатьох успішних операцій афганських силовиків проти талібів за останній час.

В Афганістані спецпризначенці за допомогою військових вертольотів звільнили понад 60 бранців з нелегальної в'язниці талібів в південній провінції Гільменд.

Спецоперація проходила вночі, підтримку афганським силовиками надавали військові НАТО, передає Радіо Свобода.

В Альянсі зазначили, що під час операції були вбиті двоє бойовиків, багато поранено і затримано. У той же час афганська влада повідомила, що їх військові не зазнали втрат.

Ця операція стала однією з небагатьох успішних, проведених афганськими силами безпеки проти "Талібану" протягом останнього часу. У квітні ісламісти оголосили "весняний наступ" і заявили, що будуть здійснювати "масові атаки" в Афганістані.

Нагадаємо, ісламістське угруповання "Талібан" відмовилося вести переговори з урядом Афганістану, поки війська НАТО не підуть з країни. Мирні переговори повинні були відбутися ув Пакистані в березні. Афганська влада довго готувалися до цієї зустрічі і покладала на неї великі надії. Таліби вимагають, щоб війська країн Заходу залишили територію Афганістану, оскільки, за їх словами, НАТО нарощує інтенсивність обстрілу позицій бойовиків.Залиште свій коментар

Вибір редакції