Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля узбереження Албанії стався новий потужний землетрус

Інформація про жертви і руйнування не надходила.

У середу, 27 листопада, землетрус магнітудою 5,6 за шкалою Ріхтера сколихнув узбережжя Албанії, де днем раніше стихія забрала життя багатьох людей та зруйнувала чимало будинків.

Про це повідомляє видання ansamed.info.

Згідно з інформацією, епіцентр підземних поштовхів розташовувався в Адріатичному морі. Уточнюється, що потужні поштовхи були відчутні у 40 кілометрах від столиці Албанії - Тирані. Разом з тим, як інформує Top Сhannel, землетрус відчувався і у місті Дуррес, яке найбільше постраждалому від попередньої стихії.

 Повідомлень про потерпілих чи руйнування наразі немає.

Нагадаємо, в Албанії, недалеко від столиці, стався найпотужніший за останні десятиліття землетрус. Магнітуда поштовхів склала 6.4. Осередок залягав на глибині 10 кілометрів. Найсильніше від розгулу стихії постраждало місто Дуррес недалеко від Тирани. Поштовхи зафіксували також в деяких південних провінціях Італії. 

Відео Кількість жертв землетрусу в Албанії зросла до 24, поранено понад 600 людей

У країні ні на мить не зупиняються рятувальні роботи, адже під завалами, припускають надзвичайники, може лишатися ще чимало людей. Натепер визволити з-під уламків вдалося 44 постраждалих. На допомогу абланським поспішають рятувальники з Північної Македонії, Сербії, Греції та Чорногорії.  

Кількість жертв землетрусу в Албанії зросла до 24, поранено понад 600 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції