В Аргентині знайшли велику колекцію нацистських артефактів

У будинку одного колекціонера, чиє ім'я не називається, було знайдено близько 75 об'єктів, які належали нацистам.

В Аргентині поліція знайшла близько 75 нацистських артефактів в домі одного колекціонера у Буенос-Айресі. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Колекція свідчить про значну присутність нацистів у Південній Америці під час Другої світової війни. Так, був знайдений бюст Адольфа Гітлера, збільшувальні окуляри в шухлядах зі свастиками та медичний пристрій для вимірювання розмірів голови. Влада вважає, що усі об'єкти є оригінальними та належили високопоставленним чиновникам нацистської Німеччини під час війни. Колекція є найбільшою за кількістю знайдених нацистських артефактів у історії країни.

Крім того, у домі колекціонера були знайдені негативи із зображенням Адольфа Гітлера, які ніде не публікувалися.

"Це історія Аргентини, і її треба показувати", - вважає міністр країни з безпеки.

Як передає видання, за колекціонером нацистської атрибутики стежили агенти разом із поліцейськими Інтерполу. 8 червня вони обшукали його приміщення з дозволу судового наказу. Тоді й була знайдення велика книжкова полиця, яка вела до таємного проходу до кімнати з колекцією об'єктів нацистів.

Наразі колекціонер залишається на свободі, утім під слідством. Ім'я чоловіка не розголошується.

Поліція все ще намагається визначити, як артефакти потрапили до Аргентини. Головна гіпотеза серед дослідників та членів аргентинської єврейської громади полягає в тому, що високопоставлені чиновники нацистської Німеччини привезли артефакти до країни, яка стала притулком для злочинців після Другої світової війни. Влада не назвала імена нацистів, яким могли належати об'єкти.

Після належного вивчення їхнього походження та власності, їх розмістять у Музеї Голокосту в Буенос-Айресі.

Нагадаємо, раніше у Британії продали альбом з особистими знімками Адольфа Гітлера. До продажу альбом належав британському військовому репортеру Едварду Діну, який отримав його в Берліні від радянського солдата.

ВідеоВ Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер

Залиште свій коментар