Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Азербайджані блогера кинули на три роки за ґрати через поїздку до Карабаху

Він відбуватиме покарання в колонії загального режиму.

У четвер, 20 липня, Бакинський суд засудив блогера Олександра Лапшина до трьох років позбавлення волі через поїздку до Нагірного Карабаху.

Про це повідомляє ТАСС.

"Засудити Лапшина Олександра до трьох років позбавлення волі, визнавши його винним за статтею 318.2, що передбачає покарання на незаконний перетин визнаних на міжнародному рівні державних кордонів Азербайджану в складі організованої групи", - йдеться у вироку.

Блогер відбуватиме покарання в колонії загального режиму.

15 грудня 2016 року блогер був затриманий у Мінську, саме від цієї дати рахуватиметься термін покарання.

Суд не визнав Лапшина винним у відкритих закликах до порушення територіальної цілісності Азербайджану, відзначивши, що це обвинувачення "не було доведено під час судового розслідування".

У своєму останньому слові 19 липня Лапшин відкинув висунуті проти нього звинувачення заявивши, що його "провина перед Азербайджаном лежить у моральній площині, але ніяк не в юридичній". Він підкреслив, що їздив до Карабаху, маючи інформацію про конфлікт з вірменських джерел. При цьому він розкаявся в тому, що його матеріали образили почуття азербайджанців.

Нагадаємо, блогер був доправлений до Баку 7 лютого спецрейсом з Мінська і поміщений в Бакинський слідчий ізолятор. Лапшина, який приїжджав до Нагірного Карабаху, затримали в Мінську в грудні минулого року за запитом Баку.

Генеральна прокуратура Азербайджану порушила стосовно нього кримінальні справи, які передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції