В Берліні "поганий Санта" масово труїть людей екстазі

Дата публікації
Перегляди
2107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Берліні "поганий Санта" масово труїть людей екстазі

Санта підмішує у напої велику дозу екстазі

За голову Санта Клауса вже пообіцяли тисячу євро.

Злочинець у костюмі Санта Клауса пропонує учасникам різдвяних ярмарків випивку, після якої людина втрачає свідомість і оговтується вже в лікарні.

Від рук серійного отруйника за тиждень постраждали не менше десяти осіб.

Злочинець полює на клієнтів святкових розпродажів. Зазвичай жертвами "поганого Санти" стають жінки, яким він пропонує випити разом з ним спиртне. Спільну випивку зловмисник пояснює народженням сина і бажанням поділитися з усім світом своєю радістю.

Як показали результати аналізу залишків підозрілого вина, в алкоголь "Дід Мороз" підмішує велику дозу синтетичного наркотику "екстазі".

Так, у понеділок, 12 грудня, келих глінтвейну злочинець підніс 43-річному чоловіку та його 39-річній супутниці. Через деякий час вони відчули себе погано, а жінку вирвало. Решта вісім постраждалих були отруєні ще минулого тижня. Одна з жертв перенесла часткову та тимчасову втрату пам'яті.

Злочини скоювалися на трьох різних берлінських ярмарках, але поліція бачить зв'язок між всіма цими епізодами.

На вигляд курйозному отруйнику близько 45 років. До його пошуку підключилися й стривожені власники новорічних базарів. Один з них  пообіцяв виплатити тисячу євро за допомогу в затриманні злочинця.

Зазначимо, що злочинець користується німецької традицією, згідно з якою напередодні Різдва прийнято ходити на ярмарки і пити там глінтвейн або шнапс. У Берліні зараз працюють понад 100 різдвяних ринків, що значно ускладнює завдання поліції зловити підступного "Діда Мороза".

Читайте також:

В Лапландії за Полярним колом відкрили офіс Санта Клауса

Санта-Клаус пограбував банк, щоб розплатитися з ельфами

В Ірландії на дискотеці кенгуру накачали алкоголем та екстазі

Тисячі Санта Клаусів пробіглися вулицями Ліверпуля

Жіночу фригідність лікуватимуть екстазі

Наступна публікація