В Ірландії на дискотеці кенгуру накачали алкоголем та екстазі

В Ірландії на дискотеці кенгуру накачали алкоголем та екстазі

Ілюстрація

Поліція Ірландії не може розшукати кенгуру-валлабі, якого привели на дискотеку. Тварину накачали спиртним та екстазі. Не виключено, що вона вже померла.

Ірландська поліція розслідує зникнення кенгуру-валлабі після дискотеки в одному з готелів Дубліна.

За повідомленнями очевидців, кенгуру з'явився на танцполі вечірки в готелі Clarion у західному передмісті ірландської столиці під музику з австралійського телешоу Skippy The Bush Kangaroo, а після дискотеки, за непідтвердженою інформацією, помер від передозування екстазі та алкоголю, якими його накачали учасники свята.

Цю інформацію разом з аматорським відеозаписом з вечірки, опублікованим на сайті Facebook, місцеві активісти природозахисних організацій передали в поліцію, яка почала розслідування інциденту.

На даний момент слідству не відомо ні те, звідки взялася тварина, ні те, жива вона чи ні. У поліції Дубліна заявили, що їх співробітники опитують усіх свідків інциденту і пообіцяли провести ретельне розслідування інциденту. Зокрема, до матеріалів справи вже долучили записи камер відеоспостереження готелю.

За деякими даними, кенгуру був узятий напрокат з "Австралійського цирку", розташованого неподалік від місця події. Його власник Александер Шолл вже був допитаний поліцією.

Він заявив, що ніколи б не відпустив своїх тварин на вечірку з "гучною музикою". Крім того, за його словами, поліцейські змогли особисто переконатися, що обидва кенгуру, які знаходяться в його розпорядженні, живі.

У Великобританії хазяйка пофарбувала кішку в рожевий, бо біла тваринка не личила до її волосся та одягу. За словами дівчини, попередньо вона уважно прочитала інструкцію до фарби, переконавшись в її безпеці.

Читайте також:

У Москві затримано козла, який атакував автомобілі

Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

Собака записала хіт за допомогою ефекту Auto-Tune

Дівчина пофарбувала кішку в рожевий під колір свого волосся

Повʼязані теми:

Наступна публікація