В Іраку зросла кількість загиблих на кривавих похоронах

Відповідальність за вибух взяло на себе екстремістське угруповання "Ісламська держава".

Унаслідок вибуху на шиїтських похороні в Іраку загинули, за уточненими даними, не менше 38 чоловік.

Серед загиблих виявилися два командира місцевих загонів ополчення. Кількість постраждалих оцінюється як мінімум в 50 чоловік.

Вибух стався в місті Мікдадія під Багдадом під час похорону високопоставленого воєначальника з племені Бану Тамім. Бомбу привів у дію смертник.

Спочатку число постраждалих оцінювався в 25 осіб. Відповідальність за вибух взяло на себе екстремістське угруповання "Ісламська держава", яке заборонене в багатьох країнах.

В Іраку зберігається напружена ситуація у зв'язку з діяльністю радикального угруповання "Ісламська держава", що захопило частину країни. Бойовики цієї організації здійснюють напади і теракти, жертвами яких найчастіше стають мирні жителі.

Раніше два вибухи прогриміли 28 лютого в шиїтському місті Мадінат-ес-Садр, розташованому неподалік від іракської столиці. У правоохоронних органах повідомляли, що терористи на начинених вибухівкою мотоциклах підірвалися в натовпі на ринку мобільних телефонів. За іншими даними, підірвав себе тільки один смертник, який привів у дію пристрій після вибуху бомби.

Нагадаємо, іракські сили безпеки приступили до будівництва бетонної стіни, яка оточить столичний місто Багдад, з метою запобігання нападів бойовиків угруповання "Ісламська держава". Бар'єр безпеки навколо Багдада перешкодить проникненню терористів і ввезення вибухових речовин в місто.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: