В Ірані офіційно заявили, що порушуватимуть санкції США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ісламська країна продовжуватиме експортувати нафту.

Президент Ірану Хасан Рухані офіційно заявив, що його країна не дотримуватиметься введених санкцій США.

Про це він заявив під час зустрічі з економістами, яку транслювало центральне телебачення, передає Reuters.

"Америка хотіла знизити до нуля іранські нафтові продажі ... але ми продовжуватимемо продавати нашу нафту ... щоб порушувати санкції", - розповів Рухані.

Санкції США, спрямовані насамперед проти нафтової та банківської сфер Ірану, набули чинності 5 листопада. Попри ці заходи, Вашингтон дозволить вісьмом країнам тимчасово купувати нафту у Тегерана без ризику санкцій. Як повідомлялося, серед цих винятків немає жодної країни, що входить до Європейського Союзу. Тим часом Євросоюз заявив, що європейські країни зобов'язалися працювати для збереження та підтримки співпраці з Іраном.

Нагадаємо, на початку травня 2018 року Трамп оголосив про вихід з ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, котрі, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції