Стало відомо, коли наберуть чинності жорсткі санкції США проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чимало країн по всьому світу вже згортають свій бізнес в Ірані напередодні цієї дати.

Жорсткі санкції США щодо Ірану і тих країн, які збережуть з ним торговельні відносини, набудуть чинності 4 листопада.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео.

За його словами, адміністрація має ще "опрацювати виключення або потенційні виключення (з санкційного режиму - ред)".

"Однак не обманюйтеся: 4 листопада вступлять в силу абсолютно інші правила щодо тих, хто вважає необхідним вступати в економічні відносини з Ісламською республікою Іран", - сказав він.

"Я не знаю, яким буде рішення щодо SWIFT (міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів - ред). Але вже є багато рішень перед остаточною датою (відновлення санкцій) 4 листопада", - сказав Помпео.

Він зазначив, що 4 листопада "буде важливий день". При цьому Помпео сказав, що чимало країн по всьому світу вже згортають свій бізнес в Ірані напередодні цієї дати. "Я думаю, що вони розуміють не тільки серйозність санкцій США, але і те, що вони таким чином (за допомогою торгівлі - ред) підтримують шкідливі дії з боку Ірану, про яких постійно говорить президент Трамп", - підкреслив держсекретар США.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про вихід із ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великобританією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, що, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

Відео Дональд Трамп сколихнув світ своїм рішенням щодо іранської угоди

Сполучені Штати вийшли з ядерної угоди, і повертають санкції проти Ірану. Це рішення американського президента викликало протилежні емоції. Його наслідки непередбачувані не лише для близькосхідного регіону, але і для світової економіки.

Дональд Трамп сколихнув світ своїм рішенням щодо іранської угоди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції