Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ірані за фінансові злочини заарештували рідного брата президента

Ферейдун може вийти під заставу.

В Ірані за підозрою у фінансових злочинах заарештували Хусейна Ферейдуна, рідного брата президента країни Хассана Роухані.

Про це повідомляє DW із посиланням на речника іранського міністерства юстиції.

Крім Ферейдуна, розслідування стосується низки інших осіб, яких також затримали. Брат Роухані може внести за себе заставу, але ще не зробив цього. У міністерстві юстиції зазначають, що слідство триватиме, навіть якщо Ферейдун вийде під заставу.

Брата президента раніше підозрювали у корупції, його звинувачували у цьому політики-консерватори, які є опонентами Роухані.

З 2015 року Хусейн Ферейдун виконував роль радника президента. Зокрема, він представляв Іран у Відні під час переговорів щодо ядерних угод.

Нагадаємо, у травні 2017 року президент Ірану Хассан Роухані був обраний на другий термін. З 26 мільйонів підрахованих голосів за нього проголосували 14,6 мільйона. Основний опонент Роухані - консерватор Ібрахім Раісі (набрав 10,1 млн голосів) - подав скарги про порушення під час виборів. Він звинуватив прихильників Роухані у веденні агітації біля виборчих кабінок, що заборонено законом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції