Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії кремують тіло українки, застреленої чоловіком - МЗС

Нині консульство намагається вирішити питання щодо оплати послуг ритуальної служби.

В Італії дали дозвіл на кремацію тіла вбитої чоловіком-італійцем уродженки Дніпра Марини Новожилової.

Про це заявив заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"12 травня отримано дозвіл компетентних органів Італії на перевезення або кремацію тіла загиблої, оскільки попереднє слідство завершено та встановлено особу вбивці. Консул підтримує постійний контакт з сестрою загиблої громадянки України. Генеральним консульством залучено італійського адвоката і опрацьовується питання щодо оплати послуг ритуальної служби. Відповідно до волевиявлення родини, тіло померлої буде кремовано", - розповів він.

Нагадаємо, трагедія сталася 8 травня в італійському містечку Мелфі. 27-річну уродженку Дніпра Марину Новожилову застрелив чоловік Антоніо Джирарді, котрий одразу по цьому вкоротив собі віку. У ніч вбивства 33-річний охоронець був на роботі, але раптом без жодного попередження залишив варту та забрав зброю. На ранок колеги прийшли шукати його додому і виявили тіла.

ВідеоРідні вбитої в Італії українки розповіли про останній вечір із загиблими

27-річну Марину Новожилову, уродженку Дніпра, застрелив її чоловік Антоніо Джирарді. Подружжя мешкало у містечку Мельфі на півдні країни. Друзі дніпрянки розповіли, що вона завжди мріяла про родину і про жодні конфлікти з чоловіком ніколи не говорила. Друзі Марини збирають гроші, аби поховати її на батьківщині. 5168 7573 1814 0854 ПриватБанк - Анастасія Леднянська (подруга)

Рідні вбитої в Італії українки розповіли про останній вечір із загиблими

Залиште свій коментар

Вибір редакції