Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії вулкан "ожив" і заблокував роботу двох аеропортів

В Італії вулкан "ожив" і заблокував роботу двох аеропортів

Славнозвісна Етна знову вивергає попіл і лаву.

На популярній серед українських туристів Сицилії активізувався один з найпотужніших вулканів Європи. Розбурхана Етна небезпечна, але все одно вабить глядачів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

З кратера вдень і вночі фонтанує лава, попіл хмарами здіймається на кілька кілометрів угору. Через ці викиди вже довелося призупинити роботу двох летовищ, однак сицилійські урядовці евакуювати населення не поспішають, бо переконані, що людським поселенням Етна не загрожує. Заборонено тільки наближатися до небезпечного вулкана.

На початку липня на острові Стромболі поблизу Сицилії також активізувався вулкан. Унаслідок цього загинула одна людина і ще одна отримала травми, а очевидці з місця подій кажуть, що кількість постраждалих може бути більшою.

Відео На Сицилії активізувався один із найпотужніших вулканів Європи Етна

З кратера і в день, і вночі фонтанує лава та ще й пихкає хмарами попелу на кілька кілометрів. Через ці викиди навіть довелося призупинити роботу двох летовищ. Утім, сицилійські урядовці евакуювати населення не поспішають, кажуть, що людським поселенням Етна не загрожує. Заборонено тільки наближатися до небезпечного вулкана.  

На Сицилії активізувався один із найпотужніших вулканів Європи Етна

Залиште свій коментар

Вибір редакції