В РФ відкрили кримінальну справу через відео, де діти спілкуються з геєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розслідування проводять за статтею про насильницькі дії сексуального характеру щодо неповнолітніх

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу через відео, де діти ставлять запитання представнику ЛГБТ-меншин.

Про це пише у своєму телеграм-каналі координатор "Правозащиты Открытки" Валентина Дехтяренко.

Російські правоохоронці відкрили справу за статтею про насильницькі дії сексуального характеру щодо неповнолітніх. Слідчий комітет підтвердив, що справу порушено через відеоролики, "в яких малолітні і неповнолітні діти розмовляють з дорослими людьми на різні сексуальні теми".

Поліція вважає, що невстановлені люди, які запросили на запис ролика дітей і гея, "проводили бесіди на різні теми розпусного характеру, спрямовані на викликання сексуального збудження у потерпілих, а також на пробудження у них інтересу до сексуальних відносин".

Ролик був опублікований на ютуб-каналі Real Talk, пізніше канал видалили.

Всіх учасників знімань викликали в поліцію, каже Дехтяренко. Матері двох дітей стверджують, що їм погрожували позбавленням батьківських прав, а додому до них приходили з органів опіки.

Нагадаємо, в квітні 2017 "Нова газета" опублікувала розслідування про те, що в Чечні розгорнуто кампанію насильства та переслідувань людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що затриманих у Чечні геїв поміщають в секретну в'язницю в Аргуні. Пізніше цю інформацію підтвердили і міжнародні правозахисні організації. Реагуючи на це, Канада організувала програму переселення чеченських геїв, яку якийсь час тримала в секреті.

Відео Вашингтон занепокоєний катуванням гомосексуалістів у Чечні

Залиште свій коментар

Вибір редакції