В РФ заявляють, що НАТО доставляє до України зброю під виглядом військових навчань

В РФ заявляють, що НАТО доставляє до України зброю під виглядом військових навчань

УНІАН

Йдеться про навчання Sea Breeze із залученням сил НАТО.

Російські військові вважають, що до України доставляють сучасне озброєння під прикриттям військових навчань Sea Breeze.

Таку думку висловив офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков, пише Інтерфакс. 

"Під прикриттям проведення навчання планується доставити сучасне озброєння, боєприпаси і матеріальне майно для українських військ. Як і в попередні роки, все це буде направлено українським військам і націоналістичним формуванням, дислокованим поруч з непідконтрольними Києву районами в Донецькій і Луганській областях", - заявив він.

Йдеться про навчання Sea Breeze із залученням сил НАТО, які триватимуть від 28 червня до 10 липня. Цьогорічні навчання мають об'єднати 27 країн-учасниць, а також спостерігачів з 35 країн. 

Як повідомлялося, попри заяви Росії про зменшення напруги в нестабільному регіоні і відведення військ від кордонів України, там все ще залишаються приблизно 80 тисяч військових. Росія наказала повернути лише деякі підрозділи до своїх казарм до 1 травня. Однак багато підрозділів залишили свої вантажівки та броньовані машини.

Нагадаємо, на початку квітня Мережа була переповнена відео, на яких Росія стягує до окупованого Криму ешелони з військовою технікою. Група розслідувачів Conflict Intelligence Team також заявила про перекидання російських військових частин до Ростовської області. В Росії заявляли, що їхня армія пересувається на території країни тими маршрутами, якими вважає за потрібне. 

Новини світу: США стежать за відведенням російських військ від українського кордону

Новини світу: США стежать за відведенням російських військ від українського кордону

 

Наступна публікація