В Токіо після карантину відкрили Діснейленд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парк розваг не працював чотири місяці.

У Токіо після чотири місячної перерви відкривається один з найбільших у світі парків розваг Діснейленд.

Про цей йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Двері для відвідувачів відкриють уже від завтра - 1 липня. Утім, працюватиме Діснейленд за новими правилами. Приміром, квитки можна купити лише онлайн. Річні абонементи поки що лишаються замороженими.

На вході усім мірятимуть температуру, а на територію парку пускатимуть лише у масках. Хоча в особливо спекотні дні їх дозволять знімати, якщо поряд не буде людей.

Відео У Токіо після карантину відкривається Діснейленд

У Токіо після 4-місячної перерви відкривається один з найбільших у світі парків розваг Діснейленд. Двері для відвідувачів відкриють уже від завтра. Але працюватиме Діснейленд за новими правилами. Приміром, квитки можна купити лише онлайн. Річні абонементи поки що лишаються замороженими. На вході усім мірятимуть температуру, а на територію парку пускатимуть лише у масках. Хоча в особливо спекотні дні їх дозволять знімати, якщо поряд не буде людей.     

У Токіо після карантину відкривається Діснейленд

Як повідомлялося, влада японського Токіо 29 червня повідомила про різке зростання нових випадків коронавірусу: виявлено 58 інфікованих. Слід зауважити, що близько половини виявлених підтверджених випадків зафіксували серед персоналу, а також відвідувачів нічних клубів столиці Японії.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції