В Узбекистані оголосили дату президентських виборів

Виборча кампанія стартувала 9 вересня.

Дострокові вибори президента Узбекистану відбудуться 4 грудня 2016 року.

Про це оголосив сьогодні, 9 вересня, голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) республіки Мірза-Улугбек Абдусаломов, передає "Інтерфакс".

Позачергове голосування проводиться у відповідності з Конституцією країни у зв'язку зі смертю глави держави Іслама Карімова.

Сама виборча кампанія стартувала 9 вересня. Реєстрація кандидатів почалася ще 30 вересня і завершиться 20 жовтня.

Відзначимо, 28 серпня низка ЗМІ повідомили про госпіталізації президента Узбекистану Іслама Карімова. У понеділок, 29 серпня, зі слів дочки Карімова стало відомо, що у президента стався інсульт, і зараз він знаходиться в реанімації. З часом мас-медіа почали поширювати інформацію про смерть президента країни, однак чиновники не підтверджували цю інформацію.

Інформацію про смерть Карімова офіційно підтвердили 2-го вересня.

Поки, в Узбекистані призначили тимчасового виконуючого обов'язки президента після смерті Ісламу Карімова – ним став прем'єр-міністр країни Шавкат Мирзиеев.

Переслідування, тортури та розстріли: історія правління Іслама Карімова

Смерть президента Узбекистану, який правив країною аж 27 років перетворилася на цілу драматичну еопопею. І навіть зарубіжні лідери заплуталися зі співчуттями, орієнтуючись на повідомлення преси. Узбекистан нині в жалобі. Прощання відбулося, як у класичні сталінські часи. І офіційно в країні ще не можна говорити про методи Карімова, що створили йому славу одного із найжорстокіших диктаторів пострадянського простору.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: