Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Yahoo заявили про злам трьох мільярдів акаунтів

Від дій зловмисників постраждали всі акаунти, які існували на той момент.

Американська компанія Yahoo, яка спеціалізується на проектах і послугах в інтернеті, повідомила про нові факти, що з`явилися під час розслідування хакерської атаки 2013 року, пише Techcrunch.

Так, в офіційній заяві говориться, що від інциденту постраждав не один мільярд користувачів, як вважалося раніше, а абсолютно всі зареєстровані на той момент особи, чисельність яких становить три мільярди.

В Yahoo повідомили, що вже зробили всі необхідні дії, спрямовані на захист облікових записів, і закликали усіх користувачів змінити паролі від своїх акаунтів.

У вересні минулого року компанія повідомила про злам понад 500 млн акаунтів, що стався ще 2014 року. Тоді хакерам вдалося скористатися не тільки іменами, адресами електронної пошти, паролями та особистою інформацією, але й відомостями про платіжні карти та інші банківські данні користувачів. Після проведеного розслідування, в грудні минулого року, в Yahoo з'ясували, що у серпні 2013 року була здійснена ще одна атака, яка призвела до крадіжки даних з понад одного мільярда облікових записів.

Однак зараз в Yahoo підкреслили, що активно співпрацюють з правоохоронними органами, які займаються розслідуванням всіх цих зламів.

Нагадаємо, що після масштабної хакерської атаки вірусом Petya.A, що сталася 27 серпня, Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо посилення кібербезпеки.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції