В ЄС визначились, коли востаннє переведуть годинники

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від жовтня наступного року європейські країни припинять перехід на зимовий/літній час.

Євросоюз відмовиться від переходу на літній і зимовий час від жовтня 2019 року.

Про це на прес-конференції повідомила єврокомісар Віолета Булк, у п'ятницю, 14 вересня, пише Reuters.

"З кінця жовтня 2019 року сезонного переведення годинників більше не буде ", - зазначила єврокомісар. Проведене в ЄС дослідження за участю рекордних 4,6 мільйона осіб показало, що 84% респондентів проти переведення годинників.

Пропозицію про скасування переведення годинника повинні ухвалити Європарламент та Єврокомісія, проте цей процес може тривати до двох років. "Ми або залишимося у літньому часі, або ті країни, які вирішать перейти на зимовий час, переведуть годинник в жовтні (2019 року), і все", - розповіла Булк.

Як повідомлялося, щорічний перехід на літній час в Україні не несе істотної економічної вигоди. Про це заявив член президії НАН академік Ярослав Яцків. На думку науковця, країні варто дотримуватися встановленого в Європейському Союзі порядку обчислення часу. 

Раніше у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України заявили, що в разі ухвалення Європейським Союзом рішення про скасування переходів на літній і зимовий час, Кабмін розгляне пропозицію змінити нинішній порядок, щоб також відмовитися від подібної практики.

ВідеоМедики розповіли, як призвичаїти організм до переходу на зимовий час

Залиште свій коментар

Вибір редакції