Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Важливе оголошення: Трамп анонсував старт податкової реформи

Процес йде вже давно, але формально він розпочнеться у середу, — заявив американський лідер.

Президент США Дональд Трамп заявив, що 26 квітня має намір зробити важливе оголошення щодо податкової реформи.

Про це повідомляє ТАСС.

"В середу у нас буде важливе оголошення щодо податкової реформи. Процес йде вже давно, але формально він розпочнеться у середу", — сказав американський лідер.

Команда Трампа, інфографіка
ТСН.ua

Але подробиць про суть податкової реформи поки немає. Трамп також пообіцяв реалізувати в Сполучених Штатах "масштабне" і "найбільш значне скорочення податків як для громадян, так і для бізнесу".

Про це повідомляє Associated Press.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп підписав указ, покликаний захистити національний ринок праці та стимулювати купівлю випущених у країні товарів.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

Документ називається "Купуй американське і наймай американців" (Buy American and Hire American - ред). Його дія має призвести до зміни візової політики, а також умов проведення держзакупівель і торгових угод. Указ дозволяє американським компаніям продавати товари урядам торгових партнерів США на тих самих умовах, що й іноземні фірми на внутрішньому ринку.

Він обумовлює зміну правил видачі робочих віз H-1B", за яким в країну приїжджали закордонні фахівці, які мають досвід і навички, рідкісні для США. Профільні відомства повинні підготувати рекомендації щодо змін у імміграційній політиці, які призведуть до найму справді обдарованих працівників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції