Учені шокували: робота вдома викликає глобальне потепління

За даними дослідження 35% людей у світі працюють віддалено.

Люди, які працюють вдома, збільшують викиди вуглекислого газу і тим самим викликають глобальне потепління, оскільки ті, хто працює вдома, як правило використовують сильне опалення в зимовий період. Про це повідомляє Bloomberg Business.

Видання пише, що наступного разу коли ви залишитеся вдома працювати або вас про це попросить ваш бос, задумайтеся про те, що ви практично руйнуєте планету.

За даними дослідження британської компанії BT Group Plc робота у вашій квартирі може фактично збільшити викиди вуглекислого газу, що викликає глобальне потепління, оскільки внутрішнє споживання енергії збільшується відразу на 20%.

"Можна знайти дешевий офіс, куди люди будуть приходити і працювати. Але якщо співробітники працюють удома, відповідно буде включено опалення по всьому будинку, то в підсумку це буде негативно впливати на навколишнє середовище", - повідомив консультант лондонської дослідницької групи Пол Свіфт.

Мобільний оператор Vodafone також визнав подібні висновки. З кожним роком все більше людей працюють віддалено, проте захисники кажуть, що така практика може скоротити забруднення навколишнього середовища.

Для доповіді президента Global Workplace Analytics Кейт Лістер було опитано близько 19 тисяч осіб у 26 країнах. З неї зрозуміло, що 35% людей в світі стали працювати віддалено. Найбільше така практика розвинена в Південній Африці, Туреччині та Саудівській Аравії.

"Компанія в першу чергу зацікавлена у фінансовій економії. Саме тому, вони наймають співробітників віддалено і не витрачаються на оренду. Екологічна сторона і глобальне потепління їх не хвилює", - додав Свіфт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: