Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Війна з ІД: армія Іраку ввійшла в Мосул

Елітні підрозділи армії Іраку взяли під контроль промислове передмістя Гогджалі.

Підрозділи іракської армії 1 листопада увійшли до підконтрольного бойовикам "Ісламської держави" міста Мосул на півночі Іраку, яке є форпостом і фактично столицею ІД в країні.

Це сталось вперше від початку два тижні тому наступу на місто, пише DW.

Елітні підрозділи армії Іраку увійшли до міста зі сходу та взяли під контроль промислове передмістя Гогджалі, а також телевежу, яка знаходиться у передмісті.

Наступ іракської армії на ісламістів триває.

Операцію зі звільнення міста іракські сили почали ще в березні. Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді пообіцяв повернути місто іракцям до кінця нинішнього року. У серпні урядові сили Іраку звільнили містечко Каяра, що й відкрило шлях до Мосулу.

Військово-повітряні сили Іраку в ніч проти 16 жовтня скинули листівки на захоплений бойовиками "ІД" Мосул. Таким чином вони попередили місцевих мешканців про майбутній штурм. Людей просили не панікувати і залишатися у своїх будинках, а також не відвідувати деякі міські райони.

А вже в ніч на 17 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді повідомив початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації "ІД".

Фотогалерея Незнищена віра. Християни Мосула повернулись до розгромленого ІД храму (21 фото)

Відео Іракські війська наближаються до захопленого бойовиками міста Мосул

Залиште свій коментар

Вибір редакції