Яшин розповів про "приватну армію" Кадирова, яка воює на Донбасі

Останні роки бойовики Кадирова активізувалися і в Москві.

Російський опозиціонер Ілля Яшин підготував доповідь про найбоєздатнішу російське угруповання "приватну армію" Кадирова.

Як йдеться у сюжеті ТСН, офіційно документ презентують до роковин смерті Бориса Немцова. Уривки доповіді оприлюднило видання The New Times.

Повідомляється, що приватна армія Кадирова, за підрахунками експертів, це до 30 тисяч людей, які хоч і працюють офіційно у МВС РФ та ВВ, але підкоряються лише очільнику Чечні.

"Фактично ж діючі на території Чечні збройні формування не залежать від федеральних органів влади і лояльні лише президенту Чечні. Тільки в Чечні Кремль дозволив створення місцевих підрозділів, підконтрольних де-факто лише главі республіки", - йдеться в доповіді.

Крім того, Яшин наводить дані про участь "кадирівців" у війні на Донбасі на боці "ДНР" та "ЛНР". Зокрема йдеться про чеченський батальйон "Смерть", який причетний до боїв за Донецький аеропорт та до Іловайського котла.

Повідомляється, що останні роки бойовики Кадирова активізувалися і в Москві.

"Але якщо в Чечні їх головним завданням є захист режиму свого боса, то решту Росії вони починають сприймати як потенційну здобич", - пише Яшин.

Раніше повідомлялося, що у  Чечні застрелили заступника командира батальйону "кадирівців".

ВідеоРосійський опозиціонер підготував доповідь про приватну армію Кадирова та її слід на Донбасі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: