ЄС може скасувати візи для Грузії окремо від України

Досі дві країни розглядалися та йшли в парі, однак Київ суттєво відставав від Тбілісі.

Джерела журналістів "Радіо Свобода" в Брюсселі свідчать, що наступного тижня Єврокомісія запропонує Раді ЄС скасувати візи для громадян Грузії. Україна ж, яка досі на цьому шляху була "в пакеті" разом з Грузією, в проекті рішення начебто не згадується, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Документ називається законодавчою ініціативою та стосується коротких поїздок у Шенгенську зону. Цю пропозицію мають обговорити та схвалити у Раді ЄС і Європарламенті. Розглядатися вона буде, ймовірно, ближче до літа. Тому в України, яка відстала від Грузії в строках ухвалення необхідних законів, а також якості цих документів, іще є час на виправлення ситуації.

Безвізовий режим. Інфографіка
ТСН.ua

Напередодні голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав ухвалені парламентом минулого тижня закони, які необхідні для скасування віз до Євросоюзу. Разом із тим у ЄС ніхто не підтвердив інформацію українських політиків про те, що безвізовий режим буде запроваджено із серпня цього року.

Єврокомісія запропонує Раді ЄС скасувати візи для громадян Грузії

Голова Верховної Ради підписав ухвалені парламентом закони, необхідні для скасування віз до Євросоюзу. Тепер Гройсман направив їх на підпис президенту. Але за джерелами "Радіо Свободи", наступного тижня Єврокомісія запропонує Раді ЄС скасувати візи лише для громадян Грузії, а Україні - яка весь цей час ішла в парі з Грузією — схоже, доведеться чекати такої пропозиції довше. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: