Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС ніхто не підтверджує безвізовий режим для українців

Єврокомісія не буде подавати ініціативу про безвізовий режим з Україною сьогодні.

У Брюсселі стартує друга сесія Самміту ЄС, на якій триватимуть перемовини щодо мігрантів та можливого виходу Великобританії, йдеться в ТСН.12.00.

Щодо питання безвізового режиму для українців вже у серпні, яке анонсують українські політики, його ніхто не підтверджує, запевняє журналіст "Радіо Свобода" Григорій Жигалов.

"Вже два дні ми перевіряємо інформацію. Ніхто не може підтвердити, що сьогодні Єврокомісія має виступити з законодавчою пропозицією скасувати візи для України. Більше того, цього і не планувалося, ніякої дати немає", - заявив журналіст.

Але сьогодні в Єврокомісії мають розпочатися так звані міжінституціональні дебати, які українські політики могли трактувати як "скасування віз",  заявив журналіст.

"Частина комісії, що готує пропозицію, буде опитувати чиновників, збирати додаткову інформацію і це може тривати кілька тижнів і навіть місяців. Тобто, це дрібна бюрократична процедура. Чи зможуть українці їздити до ЄС без віз, навряд чи хтось ризикне заявити станом на сьогодні", - заявив журналіст посилаючись на джерела в ЄС.

Відео Після безсонної ночі європейські лідери знову збираються за стіл переговорів

Залиште свій коментар

Вибір редакції