За день поновлених перевірок на кордоні Бельгія "відфільтрувала" 80 мігрантів

Країна прагне захиститися від навали нелегалів.

Франція досі офіційно не відреагувала на віднову Бельгією прикордонного контролю на своїх рубежах. Експерти ж схильні до думки, що мігрантська криза вже заклала непорозуміння між двома країнами, котрі стояли у витоків Європейського союзу та Шенгенської угоди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рядові ж французи розуміють намагання невеличкої Бельгії захистити себе від навали мігрантів, зокрема з трьохтисячного табору в Кале на півночі Франції.

Контроль встановлено не на всьому кордоні, а на ділянках, наближених до цього табору. Там працюють близько 300 поліцейських. Вони проводять вибіркові перевірки.

Лише за добу затримано більше 80 біженців, переважно афганців. Мігранти хотіли потрапити в Бельгію на рейсових автобусах.

Бельгія стала сьомою країною Шенгенської зони, яка відновила перевірки на кордонах після Франції, Австрії, Німеччини, Швеції, Данії і Норвегії.

Кореспондент ТСН Євгенія Руденко

Бельгія відновила контроль на кордоні з Францією

У Брюсселі побоюються чергового напливу мігрантів з наметового табору на околиці міста Кале. Це на Півночі Франції. Табір там зносять, а людей усе ще не розселили. Офіційної реакції французької влади немає, однак в експертному середовищі кажуть, що мігрантська криза вже заклала певні непорозуміння між Францією і Бельгією, між двома франкомовними країнами-сусідами, які стояли у витоків Європейського союзу і Шенгенської угоди. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: