Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС опублікував рішення про подовження дії економічних санкцій проти Росії

ЄС опублікував рішення про подовження дії економічних санкцій проти Росії

Обмежувальні заходи триватимуть до 31 січня 2021 року.

Рада Європейського Союзу ухвалила рішення подовжити санкції проти певних секторів економіки Російської Федерації, ще на півроку до 31 січня 2021 року. Про це йдеться на сайті Ради ЄС.

Зазначається, що рішення було ухвалене з огляду на стан виконання Мінських домовленостей, обговорення яких відбулось через відеоконференцію 19 червня поточного року.

"З огляду на те, що повної імплементації (Мінських домовленостей) ще не досягнуто, лідери ЄС ухвалили політичне рішення про продовження економічних санкцій проти Росії", - йдеться у заяві.

"Санкції обмежують доступ до первинних та вторинних ринків капіталу в ЄС для деяких російських банків та компаній, а також забороняють форми фінансової допомоги та посередництва щодо російські фінансові установи. Заходи також забороняють прямий або непрямий імпорт, вивезення або передачу всіх матеріалів, пов'язаних з обороною, і встановлюють заборону товарів подвійного використання, які можуть мати військове використання або бути використаними військовими кінцевими споживачами в Росії. Санкції ще більше обмежують доступ Росії до певних чутливих технологій, які можуть бути використані в російському енергетичному секторі, наприклад, у видобутку та розвідці нафти", - додається у заяві.

Нагадаємо, 19 червня стало відомо, що лідери держав і урядів країн-членів Європейського Союзу ще на пів року продовжили чинність економічних санкцій проти РФ, про це повідомляв очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

Відео За підтримку сепаратизму на Сході ЄС подовжив санкції проти Росії ще на пів року

Покарання за вторгнення в Україну. Євросоюз подовжить санкції проти Росії за підтримку сепаратизму на Сході ще на пів року. Про це агентству "Ройтерз" повідомив один із німецьких міністрів. Очікується, що рішення ухвалять сьогодні, під час онлайн саміту лідерів ЄС. Також вони обговорять виконання мінських угод. Напередодні Рада ЄС продовжила на рік інший пакет економічних обмежень - за анексію Криму.  

За підтримку сепаратизму на Сході ЄС подовжив санкції проти Росії ще на пів року

Залиште свій коментар

Вибір редакції