ПАРЄ може сьогодні прийняти резолюцію щодо "списку Савченко"

Після опівдня у Парламентській Асамблеї Ради Європи обговорять "гуманітарні проблеми осіб, яких узяли в полон під час війни на Донбасі"

У Парламентській Асамблеї Ради Європи сьогодні обговорять українське питання. Зокрема, мова йтиме про українських полонених на Сході країни. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Зазначається, що дебати у Парламентській Асамблеї Ради Європи відбудуться після опівдня. Окрім виступу латвійського доповідача ПАРЄ Неллі Кляйнберг щодо "гуманітарних проблем осіб, яких узяли в полон під час війни на Донбасі" буде розглянуто питання Надії Савченко.

Українські делегати сподіваються, що саме сьогодні Європарламент прийме резолюцію, через підготовку якої вже переносили обговорення справи льотчиці, та рекомендації щодо "списку Савченко".

"Це не перше українське питання, яке звучить на весняній сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи. Тут уже пройшли слухання про "політичні і гуманітарні проблеми" для України через війну. Доповідачки із Чехії та Німеччини оцінили ситуацію на Донбасі пессимістично. Вплив Росії на Донбасі тільки посилюється. В центрі Європи утворюється сіра зона, де не працюють механізми з захисту прав людини. Також, вважають в Парламентській Асамблеї Ради Європи, війна на Донбасі значно гальмує проведення реформ в Україні", - повідомила кореспондент ТСН Наталія Фібріг.

Нагадаємо, 18 квітня, голова постійної делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв повідомив, що асcамблея перенесла дебати щодо ситуації навколо українки Надії Савченко. Раніше повідомлялося, що саме 18 квітня Парламентська Асамблея Ради Європи проведе термінові дебати у справі незаконно ув'язненої в Росії Надії Савченко. Дебати планували провести під час ранкової сесії. А після полудня повинно було відбудеться обговорення гуманітарної ситуації щодо осіб, які були затримані під час бойових дій в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: